Orbán Viktor konzultációt tart a Fidesz-KDNP választókerületi elnökeivel

Belföld
  • 2020.01.12. - 16:41
Cikk borítókép
„A kormány büntetőügyben nem jár el”MTI/Illyés Tibor

A kormányzati ciklus felénél járva Orbán Viktor miniszterelnök, a Fidesz elnöke értékelő megbeszéléseket folytat a pártszövetség valamennyi választókerületi elnökével - derül ki a nagyobbik kormánypárt által vasárnap kiadott közleményből.
 

A kommüniké szerint a jövő héten kezdődő találkozókon szóba kerülnek az eddig elért eredmények és a következő időszak kormányzati feladatai is.

Reklám