Megjelent a miniszterelnök december 22-i adventi bejegyzése a közösségi médiában.
Orbán Viktor a Facebook-oldalán az adventi időszak minden vasárnapján megosztott egy fotót a koszorú gyertyáinak meggyújtásáról, ez most, a karácsony előtti utolsón sem maradt el:
Tegnap pedig az alábbi bájos betlehemi fotót tette ki a profiljára:





