Elfogták a tanulókat kísérő tanárt megszúró támadót

Lopás miatt körözték

Krónika
  • 2019.12.20. - 03:52

Bozótvágó késsel fenyegette az embereket, egy tanárt pedig meg is szúrt egy 38 éves férfi szerdán kora délután Budapest XVIII. kerületében egy villamoson.

A riasztott rendőrök perceken belül elfogták a támadót. A rendőrséget az az orvos értesítette erről, aki ellátta a férfi sebeit. A sérült tanár – aki könnyű sérüléseket szenvedett – egy iskoláscsoportot kísért aznap délután. A rendőrség súlyos testi sértés, és felfegyverkezve elkövetett garázdaság miatt gyanúsítottként hallgatta ki a késes támadót, majd mivel a Fővárosi Törvényszék Büntetés-végrehajtási csoportja lopás miatt körözte őt, a Fővárosi Büntetés-végrehajtási Intézetbe vitték jogerős büntetésének letöltésére.

Reklám