Tovább folytatja ünnepi bejegyzés-sorozatát Orbán Viktor miniszterelnök.
Orbán Viktor kormányfő kilencedik ünnepi posztja a Facebookon egy, Magyarország Kormánya által készült reklámfilm, amelyben jókívánságát fejezi ki a kormány.
Áldott, békés karácsonyt, Magyarország! - szól a köszöntés.






