Ittasan elkötöttek egy buszt, cigiért mentek vele

Jelzőtáblákat döntögettek

Krónika
  • 2019.11.06. - 00:36

A Szegedi Járási Ügyészség vádat emelt azzal a három fiatal nővel szemben, akik idén áprilisban a sándorfalvi autóbusz-pályaudvaron kinyitottak, majd beindítottak egy buszt, és azzal ittasan Szegedre vezettek.

Kiegészülve egy fiatalkorú és egy gyermekkorú lánnyal az ötvenötmillió forintot érő busszal egy éjjel-nappal nyitva tartó dohányboltba indultak, és eközben Szegeden és Sándorfalván is két-két közlekedési jelzőtáblát kidöntöttek, amivel a buszban mintegy hatszázezer forint kárt okoztak. A fiatalkorú vádlottat és két, a busztársaságnál dolgozó fiatal felnőtt társát jármű önkényes elvételének bűntettével, míg a buszt vezető nőt ittas állapotban elkövetett járművezetés vétségével is vádolják, míg a gyermekkorút felmentették.

Reklám