Újra használhatók a magyarországi határátkelőhelyek

Krónika
  • 2019.11.01. - 13:25
Cikk borítókép
Röszkénél négy-négy óra a várakozás hosszaMH

Ismét használhatók a magyarországi határátkelőhelyek, miután megszüntették az informatikai rendszerben keletkezett hibát - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata kora délután

A hiba miatt péntek délelőttől átmenetileg szünetelt a ki- és beléptetés a határátkelőhelyeken.

A közúti átkelőhelyek közül több helyen alakult ki egy-kétórás várakozás. A tájékoztatás szerint az informatikai rendszer hibája a Liszt Ferenc-repülőteret is érintette.

Reklám