Tamási Áron Vitéz lélek című darabjának ingyenes előadására várja november 14-én a Nemzeti Színház mindazokat, akik másként nem juthatnának el színházba.
A színház hétfői közleménye szerint az elmúlt évadban elindított #anemzetimindenkie sorozatban azon felnőttek számára hirdetnek belépődíj nélküli előadásokat, akiket szociális körülményeik akadályoznak abban, hogy színházlátogatók legyenek.
A Vitéz lélek című előadást 2013-ban mutatták be, ez volt Vidnyánszky Attila első rendezése a teátrum főigazgatójaként. Az előadás iránt érdeklődő szervezetek jelentkezését az [email protected] e-mail címen várja az intézmény.
„Szeretnénk, ha a színházba járás nem csupán egyesek kiváltsága lenne, hanem mindenki számára lehetőség” - idézi a közlemény Vidnyánszky Attilát.





