Elnököt és alelnököket választott a Fidesz

Belföld
  • 2019.09.29. - 15:02
Cikk borítókép
Tisztújító kongresszust tart vasárnap a Fidesz, azaz megválasztják az elnöket és az alelnököket is. Ez lesz a XXVIII. kongresszusa a FidesznekMH/Papajcsik Péter

Tisztújító kongresszust tart vasárnap a Fidesz, azaz megválasztják az elnöket és az alelnököket is. Ez lesz a XXVIII. kongresszusa a Fidesznek

Megválasztották az alelnököket is:  Kontrát Károly ismertette a szavazások végeredményét: Novák Katalin 1396 szavazatot kapott, Kubatov Gábor 1392, 1387 szavazatot kapott Kósa Lajos, 1359 szavazatot kapott Németh Szilárd az alelnöki posztra. 

Orbán Viktort 1406 szavazattal választották meg a Fidesz élére.

Reklám