Huszonhét migránst tartóztattak fel Bács-Kiskun megyében

Krónika
  • 2019.09.10. - 10:13
migránsok
asaspolice.hu

Huszonhét illegális bevándorlót tartóztattak fel a rendőrök kedd hajnalban a Bács-Kiskun megyei Bátmonostora közelében - közölte a megyei rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.

A közlemény szerint a külföldiek afgán, szír, iraki, török, illetve pakisztáni állampolgárnak vallották magukat. A migránsok sem a személyazonosságukat, sem magyarországi tartózkodásuk jogszerűségét nem tudták hitelt érdemlően igazolni.

A csoportot a rendőrök a hatályos magyar jogszabályoknak megfelelően visszakísérték az ideiglenes biztonsági határzárhoz.

Reklám