Valós az érdeklődés Kanadában a magyar élelmiszeripari termékek iránt, és a magyar kormány mindent megtesz annak érdekében, hogy sikeres legyen a partnerség – írta az MTI.
Magyar Levente, a Külgazdasági és Külügyminisztérium parlamenti államtitkára háromnapos kanadai látogatás tett, amelynek célja a magyar élelmiszeripari termékek népszerűsítése volt, abban a reményben, hogy a jelenlegi csaknem 21 millió eurós értékű magyar élelmiszerexportot rövid távon akár nagyságrendekkel növelni lehessen.




