Három kupamérkőzésre szóló eltiltást kapott Marko Nikolics

Vezetőváltás az MTK Zrt.-nél

Sport
  • 2019.05.30. - 00:01

A Magyar Kupa-győztes MOL Vidi FC vezetőedzőjét, Marko Nikolicsot három mérkőzésre eltiltotta az MLSZ fegyelmi bizottsága a döntőben tanúsított viselkedése miatt.

A büntetés az MK-ra vonatkozik, egyúttal a szerb tréner egymillió forintos pénzbüntetést is kapott. A Honvédot 500, míg a Vidit 200 ezer forintra büntették meg, mivel szurkolóik pirotechnikai eszközöket használtak. A két év óta vezérigazgatóként tevékenykedő Zakor Sándor lesz júniustól az MTK Budapest Labdarúgó Zrt. kizárólagos tulajdonosa és vezetője. Zakor közölte, hogy az új vezetőedzővel az elvi megállapodás már megszületett, a bejelentésre pénteken kerül sor.

Reklám