Nyomozók vitték el a NAV felderítő osztályának korábbi vezetőjét

Belföld
  • 2019.05.28. - 17:20

Ügyészségi nyomozók vitték el kedden délelőtt a NAV Bűnügyi Főigazgatóságának Huszti úti épületéből a felderítő osztály korábbi vezetőjét.

A Fővárosi Nyomozó Ügyészség hivatali visszaélés bűntette és más bűncselekmények miatt nyomozást folytat, amely során a mai napon több embert előállított, hármat őrizetbe vett. Az eljárás érdekeire figyelemmel további tájékoztatást - jelenleg - nem áll módunkban adni - közölte az Indexszel Rab Ferenc, a Fővárosi Főügyészség helyettes sajtószóvivője. 

A lap úgy tudja, korrupciós ügyről van szó, a nyomozásban a belső elhárítás, a Nemzeti Védelmi Szolgálat is részt vehetett.

Reklám