Orbán Viktor miniszterelnököt hétfőn fogadta az Egyesült Államok elnöke Washingtonban.
A magyar kormányfő a találkozóról a közösségi médiában tett közzé egy fényképet:
A házigazda ugyanerről a találkozóról a Twitteren emlékezett meg:

Orbán Viktor miniszterelnököt hétfőn fogadta az Egyesült Államok elnöke Washingtonban.
A magyar kormányfő a találkozóról a közösségi médiában tett közzé egy fényképet:
A házigazda ugyanerről a találkozóról a Twitteren emlékezett meg:
