Nagy területen ég az aljnövényzet az M5-ös mellett

Krónika
  • 2019.04.17. - 23:21
Cikk borítókép
mh

Nagy területen, körülbelül egy hektáron ég az aljnövényzet Budapest XXIII. kerületében, az M5-ös autópálya és az M51-es autóút csomópontja közelében - tájékoztatta az MTI-t az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) szerdán késő este.

Kisdi Máté, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője elmondta: 40 tűzoltó 10 járművel vonult a helyszínre, és próbálja megfékezni a lángokat.

Reklám