Videón a kormányfő dubrovniki látogatása

Gazdaság
  • 2019.04.13. - 18:45
Cikk borítókép
.MTI/Szecsődi Balázs

Orbán Viktor az elmúlt napokban a horvátországi Dubrovnikban a nyolcadik „16+1” csúcstalálkozón vett részt, amely Közép- és Kelet-Európa, valamint Kína vezetőinek legfelsőbb szintű gazdasági együttműködési fóruma. 

A miniszterelnök egy videót is közzétett a dubrovniki látogatásának legjobb pillanatairól:

A miniszterelnök a találkozó kapcsán korábban kijelentette: hamarosan aláírhatják a Budapest-Belgrád vasútvonal korszerűsítésére vonatkozó építési szerződéseket.

Reklám