Orbán Viktor az elmúlt napokban a horvátországi Dubrovnikban a nyolcadik „16+1” csúcstalálkozón vett részt, amely Közép- és Kelet-Európa, valamint Kína vezetőinek legfelsőbb szintű gazdasági együttműködési fóruma.
A miniszterelnök egy videót is közzétett a dubrovniki látogatásának legjobb pillanatairól:
A miniszterelnök a találkozó kapcsán korábban kijelentette: hamarosan aláírhatják a Budapest-Belgrád vasútvonal korszerűsítésére vonatkozó építési szerződéseket.




