Hetven embert küldött a halálba Kim Dzsong Un

Legalábbis ezt állít Dél-Korea

Külföld
  • 2015.07.09. - 11:54

Hatalomra kerülés óta összesen hetven embert végeztett ki az Észak-Koreai diktátor, Kim Dzsong Un - állítja Dél-Korea külügyminisztere.

lead kim
Reklám