Áder kéri a horgászokat, álljanak be az Élő Bolygó mögé

A klímaváltozás belépett a mindennapjainkba

Krónika
  • 2015.07.09. - 13:37

Levélben kérte a köztársasági elnök a Magyar Országos Horgász Szövetség (Mohosz) tagjait, hogy támogassák az Élő Bolygónk elnevezésű kezdeményezést.

Áder 576 zászló előtt ülve
Reklám