Az elmúlt, hét éves uniós ciklusban ötszázmilliárd forint jutott az egészségügyi infrastruktúra fejlesztésére, míg az ezt megelőző húsz évben ennek az összegnek a töredékét, mindössze kétszázmilliárdot tudtak felhasználni erre a célre - mondta el Zombor Gábor.




