A Safram nyerte a 47. Kékszalagot

Péntek hajnalban ért célba

Sport
  • 2015.07.03. - 07:43

A svájci Safram csapat Ventilo M1 típusú katamaránja nyerte meg az idei, gyenge szeles Kékszalag vitorlásversenyt. A hajó pénteken hajnalban, 2 óra 6 perckor futott be a balatonfüredi célba - olvasható a kekszalag.hu honlapon.

Kékszalag vitorlásverseny
Reklám