Elstartolt az Európa Liga-selejtező

Győzelemmel indított a Debrecen, ikszelt a Fradi és az MTK

Sport
  • 2015.07.02. - 20:29

A Debrecen 3-0-ra legyőzte a montenegrói Sutjeska Niksic együttesét a labdarúgó Európa Liga-selejtező első fordulójának csütörtöki első mérkőzésén, a Nagyerdei Stadionban. A  Ferencváros a holland Go Ahead Eagles otthonában 1-1-es döntetlent játszott, míg a harmadik magyar csapat, az MTK gólnélküli mérkőzést játszott a szerb Vojvodinával.

eu
Reklám