A jövő évtől megduplázódhat a legkevesebbet kereső közszolgálati dolgozók bére

A kormány igyekszik elindítani a programot

Belföld
  • 2015.07.02. - 22:01

A következő évtől megpróbálja elindítani a kormány a legalacsonyabb jövedelmű közszolgálati dolgozók ötvenszázalékos bérfejlesztését - mondta Kovács Zoltán kormányszóvivő az M1 aktuális csatornán csütörtök este.

lead kovács zoltán
Reklám