A következő évtől megpróbálja elindítani a kormány a legalacsonyabb jövedelmű közszolgálati dolgozók ötvenszázalékos bérfejlesztését - mondta Kovács Zoltán kormányszóvivő az M1 aktuális csatornán csütörtök este.

A kormány igyekszik elindítani a programot
A következő évtől megpróbálja elindítani a kormány a legalacsonyabb jövedelmű közszolgálati dolgozók ötvenszázalékos bérfejlesztését - mondta Kovács Zoltán kormányszóvivő az M1 aktuális csatornán csütörtök este.

