NGM: hetvenezerre nő a duális képzésben résztvevők száma

Négy év alatt húszezerrel fog emelkedni

Belföld
  • 2015.07.01. - 09:00

A Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) azt várja, hogy négy év alatt a jelenlegi 50 ezerről 70 ezerre nő a duális szakképzésben résztvevő diákok száma - jelentette ki a tárca szakképzésért és felnőttképzésért felelős helyettes államtitkára szerdán az M1 aktuális csatorna műsorában.

lead duális
Reklám