A nagyfai ideiglenes befogadóközpontban elhelyezett gyermekeket segítette a Magyar Evangélikus Egyház egymillió forintos adományából az Ökumenikus Segélyszervezet.

„Nagy szükség van a civil társadalom összefogására"
A nagyfai ideiglenes befogadóközpontban elhelyezett gyermekeket segítette a Magyar Evangélikus Egyház egymillió forintos adományából az Ökumenikus Segélyszervezet.

