A DVSC-TEVA jövőbeli működtetéséről szindikátusi szerződésben állapodott meg a labdarúgóklub többségi tulajdonosa és a helyi önkormányzat, a szerződést - két hétig tartó, vitáktól sem mentes tárgyalássorozat után - kedden írta alá Szima Gábor klubelnök és Papp László, Debrecen polgármestere.




