Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, az ukrajnai Huszti és Nagyszőlősi járás és a romániai Szatmár megye vezetői testvérmegyei együttműködést megalapozó szándéknyilatkozatokat írtak alá pénteken Szatmárnémetiben – tájékoztatott internetes oldalán a Szatmári Friss Újság.




