Testvérmegyei szándéknyilatkozatot írtak alá Szatmárnémetiben

Románia-Ukrajna-Magyarország-önkormányzat-online Magyarországi, romániai és ukrajnai térségek állapodtak meg

Határon túl
  • 2015.06.26. - 20:04

Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, az ukrajnai Huszti és Nagyszőlősi járás és a romániai Szatmár megye vezetői testvérmegyei együttműködést megalapozó szándéknyilatkozatokat írtak alá pénteken Szatmárnémetiben – tájékoztatott internetes oldalán a Szatmári Friss Újság.  

lead aláírás
Reklám