A két Mercedes, azaz a német Nico Rosberg, valamint a világbajnoki címvédő, s a mostani pontversenyben is élen álló brit Lewis Hamilton volt a leggyorsabb a Forma-1-es Osztrák Nagydíj pénteki első szabadedzésén.

Tíz hellyel hátrébb sorolták a Red Bullokat
A két Mercedes, azaz a német Nico Rosberg, valamint a világbajnoki címvédő, s a mostani pontversenyben is élen álló brit Lewis Hamilton volt a leggyorsabb a Forma-1-es Osztrák Nagydíj pénteki első szabadedzésén.

Ennyi év után is meglepetéseket hordoz az űrszonda teljesítménye
Nem mindenkinek jön be a parttalan támogatás

A kínai vezetés a robotikát a következő ötéves terv kulcsfontosságú részévé tette
„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”