Zárt helyre űzte a rossz idő a debreceni nyári színházat

A Kölcsey központban tartják az idei első bemutatót

Kultúra
  • 2015.06.15. - 13:25

Rossz idő miatt a nagyerdei szabadtéri színpad helyett a Kölcsey központban tartják a Debreceni Nyári Színházi Esték idei első bemutatóját hétfő este - közölte a rendezvény szóvivője az MTI-vel.

debrecenszínház576
Reklám