Rossz idő miatt a nagyerdei szabadtéri színpad helyett a Kölcsey központban tartják a Debreceni Nyári Színházi Esték idei első bemutatóját hétfő este - közölte a rendezvény szóvivője az MTI-vel.

A Kölcsey központban tartják az idei első bemutatót
Rossz idő miatt a nagyerdei szabadtéri színpad helyett a Kölcsey központban tartják a Debreceni Nyári Színházi Esték idei első bemutatóját hétfő este - közölte a rendezvény szóvivője az MTI-vel.

