A kormány mindent megtett és megtesz a jövőben, hogy a rezsicsökkentés eredményeit megőrizze - reagált a hvg.hu egyik cikkére Kovács Zoltán kormányszóvivő. A portál arról írt, hogy a kormány brüsszeli nyomásra olyan lépéseket tervez, amelyek eredményeként leáll a rezsicsökkentés. Az ellenzék a kormány és az EU közötti levelezés nyilvánosságra hozatalát követeli.




