A londoni olimpiai bajnok horvát csapat legyőzte a világbajnoki címvédő magyar férfi vízilabda-válogatottat a vasárnapi zárófordulóban, így megnyerte a római nemzetközi tornát.

Második lett a Benedek-csapat a római vízilabdatornán
A londoni olimpiai bajnok horvát csapat legyőzte a világbajnoki címvédő magyar férfi vízilabda-válogatottat a vasárnapi zárófordulóban, így megnyerte a római nemzetközi tornát.

