Az Országos Meteorológiai Szolgálat több megyére kiterjesztette és egyúttal másodfokúra emelte a péntekre korábban kiadott hőség miatti figyelmeztetését. A maximumhőmérséklet délután 30-33 Celsius-fok között alakul, késő este is csak 19-24 fokig esik vissza a hőmérséklet.

Érvényben a másodfokú hőségriadóA meteorológiai szolgálat megemelte a figyelmeztetés szintjét - Az Országos Meteoroló...
Posted by Magyar Hírlap on 2015. június 11.



