A magyar kormány célja, hogy hazánk minél többet profitáljon a dél-amerikai gazdasági és társadalmi fejlődésből, ezért fontos minél több területen fokozni az együttműködést a latin-amerikai és a karibi országokkal - hangsúlyozta Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter kedden Brüsszelben.




