Lemond a lengyel házelnök és három miniszter

A kiszivárogtatott nyomozati iratok miatt döntöttek

Külföld
  • 2015.06.10. - 19:32

Benyújtotta lemondását Radoslaw Sikorski lengyel házelnök, Wlodzimierz Karpinski kincstárügyi, Bartosz Arlukowicz egészségügyi, valamint Andrzej Biernat sport- és turisztikai miniszter – jelentette be Ewa Kopacz lengyel miniszterelnök szerda esti varsói sajtóértekezletén.    

lead sikorski imázs
Reklám