A zenei nevelés és az oktatás terén fűzik szorosabbra a kapcsolataikat a Zeneakadémia és a Magyar Fiharmonikusok. A dokumentumot Vigh Andrea, a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem rektora és Kovács Géza, a Nemzeti Filharmonikus Zenekar, Énekkar és Kottatár főigazgatója szerdán írta alá.




