Varga és Pintér sem utazhat Finnországba

Telkiben készül a Dárdai-csapat

Sport
  • 2015.06.09. - 10:23

Varga József és Pintér Ádám továbbra is sérüléssel bajlódik, így a két játékos nem játszhat a szombat esti finn-magyar Európa-bajnoki selejtezőn Helsinkiben.

A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) keddi tájékoztatása szerint a két középpályás már el is hagyta a telki edzőközpontot, ahol Dárdai Pál szövetségi kapitány irányításával készül az együttes.

A magyar csapat szombaton Helsinkiben találkozik a finnekkel.

Reklám