Elfogták a fővárosban az április közepén elkövetett, Király utcai lövöldözés egyik feltételezett tettesét.
A Király utcában két társaság szólalkozott össze április 15-én, a kakaskodás közben az egyik csoportból lövéseket adtak le riválisaikra, majd elmenekültek a helyszínről, az esetnek két könnyű sérültje volt, mivel a támadást riasztófegyverekkel követték el. Kiderült, hogy a lövöldözők a Budapestet a kilencvenes években rettegésben tartó Száva család tagjai, akik közül a tegnap elfogott Száva János Róbert még szökése alatt az interneten üzent a rendőrségnek, illetve a közvéleménynek, és a másik említett csoportot okolta a történtekért, mint írta, ők csak védekeztek, miután a másik társaság tagjai rájuk rontottak, miközben ők illedelmesen szórakoztak a vendéglőben.



