Évadzáró társulati ülést tartottak csütörtökön a Nemzeti Színházban. Az eseményen Vidnyánszky Attila igazgató értékelte az idei szezont, beszélt a jövő évad bemutatóiról és átadta a teátrum négy, saját alapítású díját.

Növelték a nézőszámot
Évadzáró társulati ülést tartottak csütörtökön a Nemzeti Színházban. Az eseményen Vidnyánszky Attila igazgató értékelte az idei szezont, beszélt a jövő évad bemutatóiról és átadta a teátrum négy, saját alapítású díját.

