Bronzkori leletek megtalálóit tüntették ki

A Régészet napja alkalmából kapták az elismerést

Történelem
  • 2015.05.29. - 14:44

Egyedülálló bronzkori leletek megtalálóinak adott át miniszteri elismerést Puskás Imre helyettes államtitkár A régészet napja alkalmából pénteken, a Budapesti Történeti Múzeumban.

régészet576
Reklám