Nukleáris visszavonulót fújnak Észak-Koreának

Szöul, Tokió és Washington növelné az Észak-Koreára gyakorolt nyomást

Külföld
  • 2015.05.27. - 11:34

Az Észak-Koreára gyakorolt nyomás növeléséről, a szankciók fokozásáról állapodott meg szerdán a Koreai Köztársaság, az Egyesült Államok és Japán annak érdekében, hogy Phenjant rávegyék, térjen vissza a nukleáris programjáról folytatott tárgyalásokhoz.

lead kim
Reklám