Közel háromezer burundi fertőződött meg koleravírussal egy tanzániai menekülttáborban, és a járvány a következő napokban tovább súlyosbodhat - számolt be pénteken Adrian Edwards, az ENSZ Menekültügyi Főbiztosságának (UNHCR) egyik szóvivője.

ENSZ: Közel háromezer burundi fertőződött meg Tanzániában
Közel háromezer burundi fertőződött meg koleravírussal egy tanzániai menekülttáborban, és a járvány a következő napokban tovább súlyosbodhat - számolt be pénteken Adrian Edwards, az ENSZ Menekültügyi Főbiztosságának (UNHCR) egyik szóvivője.

