Kolerajárvány tört ki a menekülttáborban

ENSZ: Közel háromezer burundi fertőződött meg Tanzániában

Krónika
  • 2015.05.22. - 19:43

Közel háromezer burundi fertőződött meg koleravírussal egy tanzániai menekülttáborban, és a járvány a következő napokban tovább súlyosbodhat - számolt be pénteken Adrian Edwards, az ENSZ Menekültügyi Főbiztosságának (UNHCR) egyik szóvivője.

lead kolera
Reklám