Eljárás indul a pénteki Sugár úti Atlétikai Centrumban történt sportbaleset kapcsán, mikor egy tizenhároméves lányt fejbe találta egy kalapács fogantyúja. Az lány edzője elmondta, már helyrehozták a megsérült fiatal arcát, s hozzátette, a baleset azért történt, mert a fiatal versenyző nem figyelt dobásra készülő sporttársára.




