Egymás után három baleset is történt az M1-esen a fővárostól 20-25 kilométerre. Óriási dugó alakult ki.
A Sasfészek pihenőnél, az autópálya 22-es kilométerénél történt balesetben egy motoros megsérült. Az autópályán jelentős torlódás alakult ki, miután a közelben valamivel korábban egy másik baleset is volt. 13 óra körül az M1-es autópálya 20. kilométerénél Budapest irányába haladva egy tehergépkocsi átszakította a két pályatestet elválasztó szalagkorlátot.
Az autó rakománya az úttestre szóródott, ezért Budapest irányába egy, Győr irányába két forgalmi sávot kellett lezárni.
A forgalmat a zsámbéki kihajtónál az 1-es számú főútra terelik, majd az autópályára Sasfészek pihenőnél lehet visszatérni.



