Nepáli földrengés: Ezrek hagynák el a fővárost

Nő a halottak száma

Krónika
  • 2015.04.29. - 09:38

Ezrek próbálják elhagyni a földrengés sújtotta Nepál fővárosát, Katmandut, azonban a menekülők számához képest csak kevés busz áll rendelkezésre. A legfrissebb adatok szerint a szerencsétlenségnek 5006 halálos áldozatot követelt Nepálban.

lead nepál
A román hegymászó szerint Török Zsolt lábát megviselte az egyes táborban töltött hosszú idő, és nem tud legyalogolni Lukláig, ezért azt próbálja elérni, hogy a biztosítása ellenében helikopterrel szállítsák Kathmanduba. Hozzátette, a tragédia után amúgy is csillagászati árakra szöktek a luklai repülőjegyárak.
Reklám