Másfél tucat rendőr sérült meg az örökrangadón

Tömegverekedés a lelátókon

Sport
  • 2015.04.26. - 13:49

Harmincöt rendőr sérült meg Belgrádban, a Crvena Zvezda-Partizan örökrangadón kitört tömegverekedésben szombaton este. A hatóságok negyvenegy embert előállítottak.

partizan
A Partizan egyik szurkolója - Fotó: Tanjug (Dragan Stanković)
A gól nélküli derbi háromnegyed órás késéssel kezdődött, mivel tömegverekedés tört ki amikor a két csapat ultrái egymásnak estek. A Crvena Zvezda megvadult rajongói székeket téptek ki, amelyekkel a közbeavatkozó rendőröket dobálták meg. Néhány huligán egy kövekkel és téglákkal megpakolt kisbusszal próbált meg a stadion közelébe jutni, azonban a járművet a hatóságok visszafordították.

partizan-zvezda
Reklám