Harmincöt rendőr sérült meg Belgrádban, a Crvena Zvezda-Partizan örökrangadón kitört tömegverekedésben szombaton este. A hatóságok negyvenegy embert előállítottak.


Tömegverekedés a lelátókon
Harmincöt rendőr sérült meg Belgrádban, a Crvena Zvezda-Partizan örökrangadón kitört tömegverekedésben szombaton este. A hatóságok negyvenegy embert előállítottak.


