Kövér elégedett a kormányzással

A házelnök szerint a kommunikációval vannak problémák

Belföld
  • 2015.04.23. - 20:04

A kormányzással elégedett Kövér László, a Fidesz kommunikációjában azonban még lát javítani valót a kormánypárt választmányi elnöke.

lead kövér

Reklám