A kormányzással elégedett Kövér László, a Fidesz kommunikációjában azonban még lát javítani valót a kormánypárt választmányi elnöke.

A házelnök szerint a kommunikációval vannak problémák
A kormányzással elégedett Kövér László, a Fidesz kommunikációjában azonban még lát javítani valót a kormánypárt választmányi elnöke.

