Kedden megtartották a magyar-azeri gazdasági vegyes bizottság soron következő ülését: napirenden elsősorban az energetikai együttműködés kérdései szerepeltek - közölte a Külgazdasági és Külügyminisztérium (KKM) kedden. A magyar-azeri gazdasági kapcsolatok bővítéséről Varga Mihály nemzetgazdasági miniszter tárgyalt Shahin Mustafayevvel, Azerbajdzsán gazdasági és ipari miniszterével - közölte a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM).




