Raúl Castro kubai államfő is elmegy Moszkvába, a második világháború európai szakasza befejezésének 70. évfordulója alkalmából május 9-én tartandó emlékünnepségre és díszszemlére - jelentette be hétfőn az orosz szenátus elnöke.

Obama és Merkel viszont bojkottálja az ünnepséget
Raúl Castro kubai államfő is elmegy Moszkvába, a második világháború európai szakasza befejezésének 70. évfordulója alkalmából május 9-én tartandó emlékünnepségre és díszszemlére - jelentette be hétfőn az orosz szenátus elnöke.

Az Északi Járműjavító területén van erre lehetőség
Ennyi év után is meglepetéseket hordoz az űrszonda teljesítménye

A Külügyminisztérium megkezdi a külképviselet-vezetői kar megújítását
A kínai vezetés a robotikát a következő ötéves terv kulcsfontosságú részévé tette