Közös vízgyűjtő területek használatáról szóló nemzetközi megállapodás kidolgozására is javaslatot tett Áder János köztársasági elnök Teguban, ahol beszédével megnyitotta a hetedik Víz Világfórumot.

A magyar államfő nyitotta meg a Víz Világfórumot
Közös vízgyűjtő területek használatáról szóló nemzetközi megállapodás kidolgozására is javaslatot tett Áder János köztársasági elnök Teguban, ahol beszédével megnyitotta a hetedik Víz Világfórumot.

Ennyi év után is meglepetéseket hordoz az űrszonda teljesítménye
Nem mindenkinek jön be a parttalan támogatás

A kínai vezetés a robotikát a következő ötéves terv kulcsfontosságú részévé tette
„Meg fogjuk védeni az északi lakosokat és az összes izraeli állampolgárt”