A terrortámadás áldozatait gyászolva ünnepeltek Kenyában

Rendőrök vigyáztak a vasárnapi szentmisék biztonságára

Külföld
  • 2015.04.05. - 16:21

Megerősített biztonsági rendszabályok mellett tartották meg a húsvéti miséket több kenyai keresztény templomban, mert a keresztényeket célba vevő, 148 halálos áldozatot követelő csütörtöki garissai terrortámadás után a vallási vezetők újabb támadásoktól tartottak a húsvéti ünnepek alatt.

lead kenya
Reklám