Az ETO nyerte a Magyar Kupát

Kézilabda. Még mindig a Vasas a rekordtartó

Sport
  • 2015.03.29. - 17:18

Magabizots győzelemmel (29-23) hódított el a Magyar Kupát a győri ETO. A kisalföldiek a hazai rivális Ferencvárost verték meg a döntőben.

győri lányok lead
MTI Fotó: Kovács Anikó 
A szombati elődöntőkben a fővárosiak az MTK-t, a győriek az Érdet verték meg. 

A diadallal az ETO utolérte a Fradit: immár mindkét együttes tizenegy kupagyőzelemmel büszkélkedhet. A csúcstartó egyelőre a Vasas, tizenkettővel.

A harmadik helyet az Érd szerezte meg.

 

Forrás:nso

Reklám