Tengervízzel oltják szomjukat a túlélők

Napokkal a Pam ciklon puszítása után a mentőcsapatok még mindig nem jutottak el vanuatu több mint nyolcvan szigetének többségére

Krónika
  • 2015.03.18. - 13:55

Katasztrofális állapotok uralkodnak Vanuatun négy nappal azután, hogy a Pam nevű óriásvihar letarolta a csendes-óceáni állam szinte összes szigetét – írja honlapján a BBC. A brit portál beszámolója szerint a segélyszervezeteknek és mentőcsapatoknak tegnap ugyan sikerült elérniük néhány nehezen megközelíthető helyszínt, de a több mint nyolcvan apró sziget többségére egyelőre nem jutottak el.

lead vanuatu
Reklám